Menu Zamknij

Zwycięzcami styczniowego konkursu czytelniczo-literackiego pt. :”Czyj to życiorys?” zostali: Livia Śmigielska z kl. IIB i Kacper Kaczyński z kl. IID. Gratulujemy! Zapraszamy do wzięcia udziału w lutowym konkursie pt.: „Książka w rapie”. Pytania konkursowe dostępne w bibliotece szkolnej.  


Zwycięzcami grudniowego konkursu czytelniczo-literackiego pt. :”Pod gwiazdą wieszcza Adama” zostali: Kacper Kaczyński z kl. IID oraz Filip Wyjadłowski z kl. IID. Gratulujemy! Zapraszamy do wzięcia udziału w styczniowym konkursie pt.: „Czyj to życiorys?”. Pytania konkursowe dostępne w bibliotece szkolnej.


Rozstrzygnięcie konkursów na pracę pisemną „Biblioteka moich marzeń” oraz „Recenzję ulubionej książki” ze swoich ulubionych lub ostatnio przeczytanych książek już za nami. Celem konkursów było promowanie aktywności twórczej, rozwijanie kreatywności i wrażliwości estetycznej oraz promocja biblioteki w środowisku szkolnym. Zgłoszone prace zachwycały różnorodnością i pomysłowością.

Zwycięzcą konkursu „Biblioteka moich marzeń” została Anna Jaśtal z kl. IIIB. Zwycięzcą konkursu „Recenzja ulubionej książki” została Livia Śmigielska        z kl. IIB. Nagrodzone uczennice otrzymały oprócz dyplomów atrakcyjne nagrody książkowe. Serdecznie gratulujemy!


W bibliotece szkolnej organizowane są comiesięczne konkursy czytelniczo-literackie, których celem jest: zachęcenie uczniów do czytania i poszerzania wiedzy związanej z tematyką konkursu, nabycie przez nich umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji bezpośredniej i pośredniej, wykorzystywanie warsztatu informacyjnego biblioteki, wartościowanie i selekcjonowanie informacji.

 Zwycięzcy konkursu otrzymują dyplom, nagrodę książkową oraz ocenę celującą z języka polskiego i dodatkowe punkty z zachowania. Zwycięzcami październikowego konkursu czytelniczo-literackiego pt.: „Lalka Bolesława Prusa” zostali: Kacper Kaczyński z kl. II D oraz Filip Wyjadłowski z kl. II D.  Zwycięzcami listopadowego konkursu czytelniczo-literackiego pt. :”Twórczość K. I. Gałczyńskiego” został: Filip Wyjadłowski z kl. II D. Zapraszamy do wzięcia udziału w grudniowym konkursie pt.: „Pod gwiazdą wieszcza Adama”. Pytania konkursowe dostępne w bibliotece szkolnej.

Skip to content